Kolové traktory na prodej v České republice

Zemědělský traktor je specializované strojní zařízení určené k provádění zemědělských aplikací.

Existují kolové i pásové traktory aplikované na konkrétní použití, přičemž oba typy mají své klady a zápory. Takže pokud jde o kolové traktory vybavené pneumatikami, šoky se při jízdě zmírní, což umožňuje vyvinout zvýšení rychlosti během jízdy. Bez ohledu na malou nevýhodu je to, že kolové traktory mají méně spolehlivé sevření na zemi, na které se pohybují, což může způsobit problémy, jako je klouzání, když se traktor pohybuje po vlhké nebo velmi volné půdě. Pro eliminaci tohoto problému jsou také velmi rozšířené traktory s předními předními koly. Pásové traktory mají lepší trakci a tlak země / půdy, takže v tomto ohledu existují jasné výhody.

Přední výrobci zemědělských traktorů

V našem inventáři je velké množství použitých zemědělských traktorů nejznámějších zemědělských značek:

  • Traktory John Deere - Deere & Company, významný americký výrobce zemědělských strojů a průmyslového vybavení. Sídlí v Moline v Ill.
  • Case IH je další světový zemědělský stroj. Case IH je ve vlastnictví CNH Industrial, která je zase finančně ovládána italskou investiční společností Exor, která patří do rodiny Agnelli.
  • Steyr - Steyr Tractor (správně nazývaný Steyr Landmaschinentechnik AG) je výrobcem traktorů v rakouském St. Valentinu.
  • Carraro Agritalia je italský výrobce traktorů a divize skupiny Carraro, která je oddělená od Antonio Carraro (Campodarsego, Itálie).
  • SAME - existuje neoddělitelné spojení mezi SAME a zemědělským světem, které společnost pomohla modernizovat svými traktory a nekonečnou řadou technických inovací. Každý model je moderní, efektivní, robustní a dobře stavěný, bezpečný a spolehlivý, věrný a neúnavný partner.
  • Zemědělské stroje Deutz-Fahr je značka traktorů a dalšího zemědělského vybavení. V roce 1995 se Deutz-Fahr připojila k italské skupině SAME / Lamborghini / Hürlimann, aby se stala skupinou SAME Deutz-Fahr, nyní skupinou SDF.
  • Case IH je značka zemědělské techniky. Dnes je Case IH ve vlastnictví CNH Industrial, která je zase finančně ovládána italskou investiční společností Exor, která patří do rodiny Agnelli.
  • Zetor je místní český výrobce se sídlem v Brně, Líšeň. Společnost vyrábí zemědělské traktory a komponenty traktorů (motory nebo převodovky).
  • New Holland je globální značka zemědělských strojů vyráběných společností CNH Industrial. Zemědělské produkty New Holland zahrnují traktory, kombajny, lisy na sklizeň pícnin, samojízdné postřikovače atd.
  • Jinma je obchodní značka pro traktory vyrobené společností Mahindra Yueda (Yancheng) Tractor Company Ltd. v YanCheng, Jiangsu, Čína. Společnost staví traktory a nářadí od 16 hp-130 hp.

Kvalita traktorů na skladě je tím, o čem opravdu máme bzučení. Všechny traktory podléhají odpovědné technické prohlídce. Takže při nákupu traktoru od nás mají zákazníci téměř jistotu, že stroje budou v průběhu let fungovat perfektně.

Top Nabidky